top of page

Tracks & Trails

Público·25 membros

Formatia Imperial Botosani !!HOT!!

Congress Hall Palas Iasi(Sala Verdi) - Va multumim pentru atmosfera creata in cea mai importanta seara din viata noastra (am fost felicitati de catre toti invitatii in ceea ce priveste formatia aleasa).Recomandam cu incredere FOCUS SHOW BAND!!!

Formatia Imperial Botosani

O seara de neuitat!!!A fost cea mai fericita,emotionanta zi din viata noastra. Am ajuns ca in timpul nuntii si dupa nunta sa fim intrebati de toti cei prezenti la eveniment ca: unde am gasit formatia? si asta din prisma faptului ca toata lumea a dansat, s-a distrat...ce mai..nici eu nu ma asteptam sa fie asa frumos.

Am avut nunta pe 7 septembrie la sala Eminescu si atmosfera creata de formatie a fost exceptionala. Nunta a fost planificata intr-un timp foarte mic. Prima formatie la care am sunat au fost cei de la Focus Show. Inca de la prima discutie D-l Nicu Luceanu mi-a castigat increderea. Evenimentul a fost foarte frumos iar formatia a avut o contributie semnificativa in acest sens. Am avut invitati din toate colturile tarii care au stat pe ringul de dans toata noaptea. Tot ce am discutat inainte de eveniment a fost respectat intocmai, ba mai mult, peste asteptari. Nu mi-am dat seama ca au facut pauze (putine si foarte mici), programul a fost facut astfel incat toti invitatii sa se distreze si multi invitati mi-au spus ca sunt foarte buni (voci bune, prezenta scenica buna, melodii alese, .... tot ceea ce trebuie ca evenimentul sa fie perfect).

Am colaborat foarte bine cu formatia Focus Show, mai exact cu dl. Nicu si dna. Angela. De fapt n-a fost o colaborare, noi i-am simtit ca pe invitatii nostri la nunta care i-au facut si pe ceilalti sa se simta bine...Ii recomand cu toata caldura! Bafta in noua componenta!

Super formatie , canta superb, seriosi si jos palaria pentru prezenta scenica. Nu stiu cum au fost la alte nunti, dar cine mi-a recomandat a avut dreptate la nunta mea au fost de 10 stele, a cantat super si doamna si formatia. Eu ii recomand din toata inima. 041b061a72

Informações

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page